MENÜ
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

Çakıltaşı çikolata , deneyimli ve yenilikçi ekibi ile 2021 yılında 1000 m2’lik alanda İzmir/Bayraklı ilçesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Çok kısa sürede çakıltaşı çikolata üretimi ile başladığı serüvene çeşit ve kapasitesini arttırarak yoluna devam etmektedir.

Firmamız draje çikolata üretimi ile başladığı serüvenine çok yakında lokum üretimini de eklemek istemektedir. Bu doğrultuda kendi kalitesini oluşturmak ve teknolojiyi, yenilikleri yerinde takip ederek kalitesini ve çeşitlerini arttırmak istemektedir. Bu konuda çalışmalarımız tüm hızı ile devam ediyor.
 
Frimamız AR-Ge ye önem vermekte olup yeni çikolata çeşitleri ve lezzetlerini kazandırmak için çalışmalar yapmaktadır. 
Firmamız kurulduğu günden bu yana hijyen ve HACCP kurallarına ve gıda kodeksine uygun üretim yapmaya özen göstermektedir. 

 

ÜRÜN GRUBU VE KAPSAM 
 

Bayraklı -İzmir'de bulunan ve toplam kullanım alanı 1000 metrekare olan üretim tesisimiz kalite ve gıda güvenliği yönetim sistemi çerçevesinde hammadde kabulden sevkiyata kadar olan tüm aşamaları kapsamaktadır. Hariç tutulan bir süreç yoktur. Ürünlerimizin üretilmesi sırasında Dış Kaynaklı Süreç kullanılmamaktadır. 

Ürünlerimiz içinde kesinlikle domuz yağı ve kalıntıları ile kokolin yoktur.Yeni aldığımız helal sertifikası ile sizlere hijyenik ve kaliteli ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz. 

 

ULUSLARARASI BELGELERİMİZ